Rosteme s knihou

Stalo se

Souboj čtenářů 2021 - výsledky online kola a finalisté

Souboj čtenářů 2021 - výsledky online kola a finalisté

Soutěž Souboj čtenářů 2021 zná 5 finalistů, kteří v online kole nejpřesněji odpovídali na záludné otázky. Šesťáci a primáni museli prokázat nejen znalost obsahu pěti soutěžních knížek, ale také předvést, že textu porozuměli, četli chytře a dokázali vyvodit třeba i ne přímo zmíněné souvislosti a znalosti.

64 zúčastněných tříd svedlo pracovat samostatně, spolupracovat ve své čtenářské skupině, ale také se koordinovat v rámci celého kolektivu. V časovém limitu zvládli někdy až překvapivě přesně zodpovědět 25 otázek. Za naprosto přesné odpovědi bylo možné získat až 99 bodů, avšak už 50 bodů je hodně dobrý výsledek a prokazuje, že děti pozorně četly, vedly si dobře své poznámkové bloky a pečlivě se připravovaly.

Všem účastníkům a jejich paním učitelkám a pánům učitelům patří velké poděkování a uznání za odvahu, se kterou do letošního Souboje čtenářů šli. Jsme si moc dobře vědomi, že to byla v podmínkách online výuky velká výzva.

Přesto všechno to soutěžící zvládli, čtěte dále a dozvíte se, jak kdo dopadl a kterých 5 tříd postupuje do finále.

Finalisté se sejdou k živému souboji v úterý 15. června 20201 v 11.00 (Kulturní palác Vzlet, Holandská 1, Praha 10 – Vršovice). POZOR! Letos budeme finále streamovat a ostatní kolektivy, rodiče, babičky, kdokoliv tak bude moci sledovat klání online a třeba si zkoušet odpovídat spolu s finalisty!


TŘÍDY POSTUPUJÍCÍ DO FINÁLOVÉHO KOLA

umístění NÁZEV ŠKOLY body čas odevzdání
1. místo Gymnázium Boskovice 73 10:29:37
2. místo ZŠ Turnov, Skálova 71 10:28:27
3. místo ZŠ a MŠ Benešov nad Ploučnicí 65,5 10:22:27
4. místo ZŠ Česká Ves 64 10:27:20
5. místo ZŠ a MŠ, U Studny, Karviná - Mizerov 63 10:22:44
VÝSLEDKY OSTATNÍCH SOUTĚŽÍCÍCH
umístění NÁZEV ŠKOLY body čas odevzdání
6. místo ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant, Purkyňova 61 10:24:37
7. místo Katolické gymnázium Třebíč 60 10:29:47
8. místo ZŠ, Praha 8, na Šutce 28 59 10:18:45
9. místo ZŠ a MŠ Mirovice 57 10:23:25
10. místo Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ v Prostějově 57 10:25:24
11. místo Gymnázium a SOŠ pedagogická, Nová Paka 57 10:30:00
12. místo Gymnázium a SOŠ Rokycany 56 10:29:52
13. místo ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 55,5 10:28:52
14. místo ZŠ a MŠ Určice, p.o. 55,5 10:30:00
15. místo ZŠ a MŠ Herálec 55 10:26:19
16. místo ZŠ Zárubova v Praze 12 51 10:30:00
17. místo ZŠ Tomáše Šobra a MŠ Písek 50 10:24:28
18. místo ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Pražská 50 10:24:36
19. místo ZŠ Havířov-Šumbark Moravská, 6. B 49 10:19:16
20. místo Česko - anglické gymnázium s.r.o., České Budějovice 49 10:22:44
21. místo ZŠ Bílá cesta, Teplice 49 10:25:39
22. místo Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 48 10:23:13
23. místo ZŠ a MŠ Kunín 48 10:28:37
24. místo ZŠ Boskovice 48 10:29:49
25. místo Gymnázium, Třeboň 47,5 10:22:00
26. místo ZŠ Chomutov 47,5 10:27:37
27. místo ZŠ a MŠ, Sedlec-Prčice 47 10:16:40
28. místo Gymnázium, OA a Jazyková škola Hodonín 46,5 10:29:47
29. místo ZŠ Hostivař, Praha 10 46,5 10:30:00
30. místo ZŠ Benešov, Jiráskova 46 10:29:23
31. místo ZŠ Týnec nad Sázavou 45,5 10:25:29
32. místo ZŠ Oskol, Kroměříž, p.o. 45,5 10:26:37
33. místo ZŠ a MŠ, Znojmo, Pražská 45 10:25:27
34. místo Arcibiskupské gymnázium, Praha 1 45 10:26:38
35. místo ZŠ Chyšky 44 10:29:50
36. místo Tyršova ZŠ, Kuldova, Brno 43,5 10:23:49
37. místo ZŠ Benešov, Dukelská 43 10:15:00
38. místo ZŠ Vacenovice 42,5 10:28:30
39. místo ZŠ Nezvěstice 42 10:29:21
40. místo ZŠ Vendryně 41,5 10:17:05
41. místo ZŠ Josefa Bublíka, Bánov 41,5 10:26:51
42. místo Gymnázium Kadaň 41,5 10:28:42
43. místo Táborské soukromé gymnázium a ZŠ, s.r.o. 41 10:25:53
44. místo ZŠ Postoloprty 40,5 10:29:56
45. místo ZŠ Humpolec, Hálkova 40 10:14:32
46. místo ZŠ EDUCAnet Praha 40 10:22:38
47. místo ZŠ, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 40 10:29:37
48. místo ZŠ Havířov-Šumbark Moravská, 6. A 39 10:16:55
49. místo ZŠ Bruntál, Jesenická 38,5 10:17:03
50. místo Fakultní ZŠ Komenium a MŠ Olomouc 37 10:26:21
51. místo ZŠ Ústí nad Labem, Vojnovičova 36 10:27:10
52. místo ZŠ Paskov 34 10:30:00
53. místo ZŠ a MŠ Malonty 33,5 10:26:40
54. místo ZŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem 32 10:28:47
55. místo ZŠ J. A. Komenského a MŠ, Přerov 30,5 10:28:59
56. místo ZŠ a MŠ Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 30,5 10:29:38
57. místo ZŠ Škvorec 30 10:28:43
58. místo ZŠ, Praha 13, Klausova, (Praha-08) 30 10:29:24
59. místo ZŠ Zásmuky 29,5 10:20:09
60. místo ZŠ Železný Brod 29 10:28:30
61. místo ZŠ, Praha 13, Klausova, (Praha-07) 25 10:29:06
62. místo ZŠ Brno, Hamry 23 10:30:00
63. místo ZŠ a MŠ Hvožďany 17,5 10:30:00
64. místo ZŠ Ostrava, Zelená 10 10:26:16

Rostík.cz

Kalendář akcí

 Květen 2021>
PoÚtStČtSoNe
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
<Červen 2021>
PoÚtStČtSoNe
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
<Červenec 2021>
PoÚtStČtSoNe
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
<Srpen 2021>
PoÚtStČtSoNe
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
<Září 2021>
PoÚtStČtSoNe
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
<Říjen 2021 
PoÚtStČtSoNe
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
<Listopad 2021>
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     


facebook Sdílet na facebooku tweeter Tweetnout google Google Plus +1 Instagram Instagram

Partneři