Děti do 10 let

Bakonyi Selingerová, Ludmila: O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky

Vydává: Pointa, vznik knihy můžete podpořit zde

Jak vlastně vzniká duha? Proč zapadá slunce? Jak drží mraky na obloze? Také máte doma malého zvědavce, který rád zkoumá vše, co nás obklopuje? Otevřete knihu a vydejte se spolu až ke hvězdám. Kniha vypráví příběhy o nebeských tělesech a meteorologických jevech. Děti si hravou formou osvojí základní informace o jevech kolem sebe, zjistí mnoho zajímavostí a dostanou pobídku k vlastnímu pozorování a experimentům. Je určena všem nadšeným průzkumníkům předškolního a mladšího školního věku.

Online nakladatelská platforma Pointa vydává knihy především začínajícím autorům. Hlavním rozdílem oproti tradičnímu nakladatelství je větší pravomoc autora, databáze kvalitních knižních kolegů a vyšší autorský honorář.

Od spuštění v září za sebou má 7 úspěšných předprodejů, zájem autorů a čtenářů roste. Přestože je nakladatelství online, knihy jsou ve výsledku papírové a prodávají se i v knihkupectvích.

Jedním z aktuálních předprodejů je už pátá kniha učitelky Ludmily Bakonyi Selingerové, která se jmenuje O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky.