Literární a čtenářské soutěže

Bára na cestách – velká prázdninová soutěž o knížky

Velká prázdninová soutěž s Bárou o 3 knihy od Veroniky Válkové z nakladatelství Grada.

O prázdninách máme konečně možnost víc cestovat - jak po naší republice, tak v zahraničí. Vezměte s sebou Báru v jedné z knih od Veroniky Válkové a zapojte se do soutěže pořádané nakladatelstvím Grada! Jak na to?

Pravidla soutěže

1 Rodiče vám určitě předem řeknou, kam se s vámi chystají na výlet nebo na dovolenou. Pokud máte namířeno do míst, kde se odehrává děj některé z "bárovek", přibalte si knížku do kufru a na místě se s ní vyfoťte. Cílem je vyfotit se co nejblíže místu, kde se příběh odehrával.

Bára a kouzelný atlas2 Fotografii pojmenujte podle sebe, nejdřív příjmení a pak křestní jméno (například Holečková Bára). Pak nám fotku pošlete na mail [email protected]. Do mailu uveďte svoje jméno, věk, kde přesně jste fotografii pořídili, k jaké „bárovce“ (a ideálně i k jaké části příběhu) se fotografie vztahuje. Pokud chcete, můžete nám napsat i kratičký příběh, jak jste fotku pořizovali, ale maximálně na 3 řádky.

Musíte to zvládnout mezi 15. červnem a 31. srpnem. Výherce vyhlásíme 15. 9. 2017.

4 Každý se může zúčastnit jen jednou.

5 Pět výherců, kteří trefí co nejblíže a nejpřesněji místo děje nějaké „bárovky“, získá 3 knihy od Veroniky Válkové podle vlastního výběru s osobním věnováním autorky.

6 Fotografii do soutěže musí zaslat za nezletilé soutěžící jejich rodiče nebo zákonní zástupci. Zasláním fotografie je Nakladatelskému domu Grada automaticky uděleno svolení fotografii zveřejňovat včetně uvedení jména.

7 Výhry nejsou soudně vymahatelné.

Více informací najdete na webových stránkách nakladatelství Grada.