Partneři projektu

Dětský knižní klub GRADA

Nakladatelství GRADA Publishing založilo na podzim roku 2011 Dětský knižní klub GRADA, jehož dlouhodobým cílem je zvýšit zájem dětí o čtení, které by jim přinášelo radost, potěšení i ponaučení.

Již osmým rokem nakladatelství GRADA vydává krásné knížky pro děti od tří let v několika edičních řadách.

GRADA nabízí vesele ilustrované čtení pro prvňáčky, první čtení v angličtině, obrázkové čtení, edici předškoláček či šikulka, říkanky a básničky, které pobaví i poučí nejmenší děti. Pohádkové čtení nebo edici Strašidlář pana Klimka zpříjemní usínání.

Starší děti pak mohou vyšetřovat záhady s edicí Detektivové, lámat si hlavu s hlavolamy, seznámit se s proslulými malíři, historií celého světa, a díky komiksům přelouskat povinnou četbu. Či cestovat časem s Bárou a jejím kouzelným atlasem.

Již pátým rokem nakladatelství GRADA zasílá do přihlášených škol veselé a hravé nabídkové katalogy, ze kterých si mohou malí i větší čtenáři vybírat zajímavé knížky s výraznou slevou 20 %. Po celý kalendářní rok tak mají přístup k výhodné ceně všech knih z nakladatelství GRADA.

Celou aktuální knižní nabídku nakladatelství si můžete prohlédnout na webových stránkách www.grada.cz.

A jak se můžete do Dětského knižního klubu Grada přihlásit?

Je to velmi jednoduché a zcela zdarma.

Navštivte stránky www.grada.cz/dkk a seznamte se se všemi výhodami DKK.

Napište na e-mailovou adresu [email protected]

Nebo zavolejte na telefonní číslo 724 626 358.

O nakladatelství GRADA:

Za dobu své existence si GRADA vybudovala pozici předního tuzemského nakladatele odborné literatury co do objemu tržeb, počtu vydávaných nových titulů i šíří oborů své působnosti, a to jak v České tak i ve Slovenské republice.

V produkci nakladatelství GRADA jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací se širokým upotřebením pro denní praktický život. Knižní nabídku zajímavě doplňují výukové a vzdělávací programy pro velké i malé školáky.

 

 

 

 

 

více informací »

www.grada.cz/dkk

logo dětský knižní klub Grada

Mgr. Petra Doležalová Anjos

Marketing Project Manager

[email protected]

724 626 358

GRADA Publishing, a.s.

U Průhonu 22

170 00 Praha 7

www.grada.cz