Partneři projektu

Portál, s.r.o.

Nakladatelství Portál bylo založeno v roce 1990 s myšlenkou pomoci ve výchově dětí a mládeže. Jeho publikační činnost se postupem času výrazně rozšířila a dnes pokrývá široké spektrum oblastí (odborná literatura hlavně z oborů psychologie a pedagogika, populárně psychologická literatura, praktické příručky pro rodiče, knihy her, rozhovory ad.).

Své důležité místo mají v produkci Portálu už dlouhodobě také knihy pro děti, a to jak pro ty nejmenší, tak pro dospívající. Ve výběru najdete:

– říkadla pro nejmenší

– pohádky

– první čtení

– dobrodružné příběhy

– písničky

– hry

– náměty pro tvoření.

 

Mezi nejoblíbenější tituly patří Pohádky před spaním (Zuzana Pospíšilová), Nedokončené pohádky (Zdeněk K. Slabý), knížky prvního čtení Pohádkový svět a Zvířátka (Eva Horáková), Školní strašidlo a Školní detektiv (Zuzana Pospíšilová), série dětských říkanek Romany Suché (např. Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky, Veršované rozcvičky pro kluky a holčičky ad.) nebo knížka Jak daleko je slunce (Ivan Klíma).

 

Přehled celé dětské produkce Portálu najdete na webových stránkách obchodu nakladatelství v sekci dětská literatura.

Prohlédnout si také můžete nový nabídkový katalog Knihy pro dobré rodiče, ve kterém najdete výběr toho nejlepšího a nejnovějšího.

 

Knižní produkci Portálu doplňují čtyři periodika – měsíčníky, z toho tři jsou zaměřeny na výchovu dětí: Děti a my, Rodina a škola a Informatorium 3 – 8, dalším je Psychologie dnes.

 

Další součástí aktivit nakladatelství je pořádání odborných seminářů pro pedagogy a vychovatele (s akreditací MŠMT) a kurzů pro rodiče (http://www.portal.cz/seminare/).

 

Knihy Portálu seženete v síti tří vlastních knihkupectví v Praze a Brně, v e-shopu nebo u dobrých knihkupců.

 

více informací »

portal_logo-int-m.jpg

www.portal.cz

Kontaktní osoba:

Mgr. Jitka Pourová

e-mail:

[email protected]

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povolenyPortál s.r.o.

Klapkova 2
182 00 Praha 8
Tel.: 283 028 503, 724 635 671