Literární a čtenářské soutěže

Tiskárna Graspo je novým partnerem literární soutěže Kniha v hlavní roli a Souboje čtenářů

Milí čtenáři a účastníci našich soutěží,

víte, co je nového? Nemůžete se už dočkat, až se dozvíte výsledky literární soutěže Kniha v hlavní roli a online kola Souboje čtenářů? Těšíte se už na případnou výhru? Rozhodně máte na co, protože jsme získali dalšího partnera, který podpoří naše soutěže hezkými a praktickými dárky.

Tiskárna Graspo pro Vás tiskne nejen knihy, učebnice a časopisy, ale také každý rok vydává novou kolekci diářů a notesů.

Perlou této kolekce jsou školní diáře, které mají kalendárium od září do srpna a stávají se tak zábavným průvodcem všech školáků. Jsou plné důležitých informací a „taháků“, vtipných zajímavostí a zaručeně si budou pamatovat všechny Vaše úkoly, povinnosti, ale i termíny tréninků, které si do nich zapíšete.

Právě výherci literární soutěže Kniha v hlavní roli a finalisté Souboje čtenářů v dárkových balíčcích najdou barevné diáře nebo notesy od tiskárny Graspo.

Pokud nepatříte mezi šťastné výherce, nezoufejte. Diáře můžete na e-shopu tiskárny zakoupit už v průběhu měsíce června. Tak neváhejte a připravte se na nový školní rok včas. Vyberte si svůj diář už dnes na webových stránkách http://kalendarediare.graspo.com.

Nezapomeňte sledovat naše stránky, ať nepřehlédnete informace o výhercích a finalistech našich soutěží.