Partneři projektu

Zoner Press

naucte_se_kreslit.jpgNakladatelství vydává odbornou literaturu z oblasti fotografie, grafiky a počítačů. V roce 2007 byl ediční plán rozšířen o novou edici v kategorii hobby – Naučte se kreslit… Zájemci o kreslení a malování se pomocí těchto praktických příruček naučí kreslit zvířata, úžasné postavy a charaktery ze světů fantasy, temné magie a hororu.  Na své si přijdou i milovníci jednoho z nejoblíbenějšího stylu mangy – Shoujo.

 

gravi.jpgV roce 2008 vydavatelství Zoner Press rozšířilo svoji knižní nabídku o komiksy a mangu, které jsou v současné době nedílnou součástí knižní nabídky Zoner Press. V krátké době se podařilo uvést na trh desítky publikací určených pro různé věkové skupiny a různého žánru, od třídílného seriálu pro nejmenší čtenáře (Válečníci), až po komiksy a pravou japonskou hororovou či napínavou detektivní mangu pro podstatně starší zájemce (Dveře chaosu, Temné metro, Kategorie Stvůry, Případy Kjóko Karasumy, Každá jsme jiná, Gravitation, Padlý měsíc). Zoner Press je jedno z prvních vydavatelství, které na český knižní trh uvedlo pravou japonskou mangu přeloženou do českého jazyka, vytištěnou v autentickém japonském formátu zprava doleva. V průběhu vydávání mangy byla navázána spolupráce s řadou kvalitních překladatelů se znalostí jak problematiky mangy, tak i znalci Japonska a japonštiny. Od října r. 2009 vydává Zoner Press mangu v pravidelných čtrnáctidenních intervalech, vždy každý druhý týden. Pro lepší kontakt se čtenáři Zoner Press zřídil stránku na Facebooku: Manga Zoner .

 

mysky.jpgPro malé čtenáře Zoner Press vydal knihy českých autorů – Pohádky kocoura Kostičky a Myšky z domku a z lesa. Z populárně naučené literatury stojí za zmínku tituly Tajemný svět Keltů a Tajemný svět pyramid.

keltove.jpg

Neméně oblíbená je i ediční řada Zoner Fantazie. V roce 2009 vydavatelství Zoner Press rozšířilo ediční plán o knihy z žánru fantasy. V této edici vychází zajímavé tituly nejen z pera známých českých autorů (Xibalba, Dracula, Dračí zub, Lvi Lucemburští), ale i knihy od zahraničních autorů fantasy literatury, jako například Trilogie o černém mágovi a trilogie Věk pěti od světově uznávané australské autorky Trudi Canavan, jejíž bestsellery vyšly v několika jazycích. V roce 2010 bude Zoner Press pokračovat ve vydávání knižní řady Asterion.

draci_zub.jpgmag.jpg

 

více informací »

www.zonerpress.cz

zoner_mal.jpg

 

Zoner Press

Zoner Software, a.s.

e-mail:
[email protected]

telefon:
532 190 883

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

adresa:

Nové sady 18

Brno 602 00